Noclegi Rzeszow, noclegi podkarpackie, zapraszamy.
klimatyzacjawifitelewizja satelitarna
Tel. 501 678 845

Zapytaj o wolne miejsca w każdej chwili

ZADZWOŃ: 501 678 845

Pomieszczenia klimatyzowane, internet WIFI, telewizja satelitarna

noclegi w rzeszowie

Tanie noclegi w Rzeszowie

Poszukujesz komfortowego zakwaterowania na terenie Rzeszowa? Podejmujesz pracę przy budowie autostrady, masz do wykonania zlecenie lub jesteś studentem? Nie mogłeś lepiej trafić. Nasze noclegi zapewnią wszystkim potrzebującym tanie noclegi Rzeszów. To co wyróżnia nasze noclegi to wysoki standard pokojów, przystępne ceny oraz bardzo dogodna lokalizacja. Noclegi Podkarpackie to noclegi położone w bliskim sąsiedztwie Rudnej i Głogowa, a także lotniska Jesionka.

Znakomicie skomunikowane z centrum miasta noclegi pracownicze Rzeszów zapewniają szybki dojazd do wybranego miejsca. Niewielkie koszty zakwaterowania i duży wybór miejsc noclegowych czynią noclegi podkarpackie idealną propozycją dla wszystkich, którzy podejmują zatrudnienie w Rzeszowie. Nasze noclegi Rzeszów kierujemy także do studentów dziennych i zaocznych, którzy nie dysponują mieszkaniem w Rzeszowie i okolicach. Zapewniamy pełną satysfakcję z korzystania z naszych usług oraz pełne bezpieczeństwo gości i mienia.

Noclegi pracownicze w Rzeszowie a to najbardziej konkurencyjna oferta na rynku, która celnie trafia w potrzebę wynajęcia pokoju w konkurencyjnej cenie, dysponującego niezbędnym wyposażeniem i pełnym zapleczem sanitarnym. Niewielka odległość od lotniska Jesionka sprzyja wynajmowaniu pokoi dla zagranicznych gości i delegacji, a także firm odbywających szkolenia na terenie naszego miasta. Noclegi pracownicze podkarpackie obsługują również klientów zagranicznych, delegacje biznesowe oraz wycieczki turystyczne – indywidualne i zorganizowane, oferując wszystkim obcokrajowcom cheap accommodation Rzeszów na bardzo wysokim poziomie i za konkurencyjne stawki.

Cennik:


- pokój 2/3 osobowy – cena 45 zł od osoby
- pokój 5/7- osobowy – cena 35 zł od osoby
- pokój 8/10 osobowy – cena 25** zł od osoby
- Wynajem apartamentów na weekendy 50 zł od osoby

**Przy dłuższym pobycie lub przy większej ilości osób możliwość negocjacji cen
noclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowie

Lokalizacja

Noclegi w Rzeszowie

ul. Żywiczna 3, Jabłońskiego 14
35-328 Rzeszów

Noclegi Głogów Małopolski

ul. Sienkiewicza 1
36-060 Głogów Małopolski

Noclegi Rudna Mała

ul. Rudna Mała 67 / Rogoznica
36-060 Głogów Małopolski

Kontakt

Zbigniew Pastuła

ul. Żywiczna 3
35-328 Rzeszów

e-mail: zbyszek.pastula@gmail.com

Tel. 501 678 845