Noclegi Rudna Mala.
klimatyzacjawifitelewizja satelitarna
Tel. 501 678 845

Zapytaj o wolne miejsca w każdej chwili

ZADZWOŃ: 501 678 845

Pomieszczenia klimatyzowane, internet WIFI, telewizja satelitarna

noclegi lotnisko jasionka

Noclegi pracownicze Rudna mała

Pilna potrzeba aby znaleźć noclegi pracownicze Rudna mała może spotkać każdego z nas. Spośród licznych hoteli, moteli i pensjonatów oferujących noclegi pracownicze Rzeszów, nie łatwo wybrać tę ofertę, która zapewni wszystko czego potrzebujemy. Nasz budynek oferuje tanie noclegi Rudna mała, które posiadają wszystko, czego możesz potrzebować.

Położone blisko lotniska Jesionka, oraz Rudnej i Głogowa noclegi, to wygodne centrum noclegowe dla wszystkich pracujących i uczących się w Rzeszowie i okolicach. Noclegi pracownicze w Rogoźnicy zapewniają wszystkim gościom komfort spania i przebywania w nowo urządzonych wnętrzach, oferujących wszystkie wymagane udogodnienia. Noclegi pracownicze podkarpackie obsługują rezerwacje telefoniczne i internetowe, dające pewność wynajęcia pokoju we wskazanym terminie. Tanie noclegi Rudna mała k.Rudna Mała to jedyna taka propozycja na rynku usług noclegowych, wyróżniająca się znakomitym i łatwym dojazdem do Rzeszowa, oraz dużym zapleczem pokoi hotelowych.

Noclegi Jasionka mogą zostać wynajęte już na jedną dobę, przy czym im większa liczba noclegów, tym cena doby hotelowej jest niższa. Noclegi lotnisko Jesionka polecamy również wszystkim zainteresowanym, którzy planują wylot za granicę, a nie chcą długich godzin spędzać na niewygodnych krzesłach hali odlotów. Komfortowe, wygodne łóżka, eleganckie i czyste łazienki oraz smaczne śniadania. Tymi i wieloma innymi rzeczami kusi polskich i zagranicznych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, którą z pewnością zainteresują się szukający tanich noclegów studenci, oraz wymagający komfortu i bezpieczeństwa biznesmeni.

Cennik:


- pokój 2/3 osobowy – cena 45 zł od osoby
- pokój 5/7- osobowy – cena 35 zł od osoby
- pokój 8/10 osobowy – cena 25** zł od osoby
- Wynajem apartamentów na weekendy 50 zł od osoby

**Przy dłuższym pobycie lub przy większej ilości osób możliwość negocjacji cen
noclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowie

Lokalizacja

Noclegi w Rzeszowie

ul. Żywiczna 3, Jabłońskiego 14
35-328 Rzeszów

Noclegi Głogów Małopolski

ul. Sienkiewicza 1
36-060 Głogów Małopolski

Noclegi Rudna Mała

ul. Rudna Mała 67 / Rogoznica
36-060 Głogów Małopolski

Kontakt

Zbigniew Pastuła

ul. Żywiczna 3
35-328 Rzeszów

e-mail: zbyszek.pastula@gmail.com

Tel. 501 678 845