Noclegi Glogow Malopolski. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.
klimatyzacjawifitelewizja satelitarna
Tel. 501 678 845

Zapytaj o wolne miejsca w każdej chwili

ZADZWOŃ: 501 678 845

Pomieszczenia klimatyzowane, internet WIFI, telewizja satelitarna

noclegi w rzeszowie

Tanie noclegi w Głogowie Małopolskim

Znalazłeś pracę lub rozpoczynasz studia Głogowie Małopolskim lub Rzeszowie? Codzienne dojazdy będą kosztowne i czasochłonne? Mamy dla Ciebie receptę, którą są noclegi w Głogowie Małopolskim. Nasze wygodne i komfortowe apartamenty zostały zlokalizowane w bliskiej odległości lotniska Jesionka, Głogowa i Rudnej, a dodatkowo posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Rzeszowem.

Noclegi Głogów Małopolski to najlepsza propozycja dla wszystkich, dla których tanie noclegi nie oznaczają pójścia na kompromis z jakością. Oddajemy w Wasze ręce komfortowo urządzone pokoje, których standard i wyposażenie zadowoli najbardziej wymagających gości. Noclegi w Głogowie to szybki dojazd w każde miejsce Podkarpacia, oraz smaczne i obfite śniadania.

Noclegi w Głogowie Małopolskim są położone blisko lotniska Jesionka są również atrakcyjną alternatywą dla drogich hoteli lotniskowych oraz wielogodzinnego oczekiwania na pierwsze poranne autobusy. Zadowoleni przygotowaną przez nas ofertą powinni być również pracownicy zatrudnieni przy budowie autostrady. Z myślą o nich przygotowaliśmy kilkuosobowe tanie noclegi, pozwalając na minimalizowanie kosztów zakwaterowania. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualne oferty na noclegi w okolicach Rzeszowa, uwzględniając Wasze indywidualne potrzeby i wymagania. Nasz wyszkolony personel obsługuje także gości zagranicznych, dla których cheap accommodation Rzeszów to najlepsza propozycja, z uwagi na bliskość lotniska i bezproblemowe połączenie z Rzeszowem oraz sąsiadującymi miejscowościami. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycje, dlatego przy dłuższym i ciągłym zakwaterowaniu umożliwiamy negocjowanie cen, aby noclegi pracownicze Głogów Małopolski były dla Was jeszcze bardziej konkurencyjne.

Cennik:


- pokój 2/3 osobowy – cena 45 zł od osoby
- pokój 5/7- osobowy – cena 35 zł od osoby
- pokój 8/10 osobowy – cena 25** zł od osoby
- Wynajem apartamentów na weekendy 50 zł od osoby

**Przy dłuższym pobycie lub przy większej ilości osób możliwość negocjacji cen
noclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowienoclegi w rzeszowie

Lokalizacja

Noclegi w Rzeszowie

ul. Żywiczna 3, Jabłońskiego 14
35-328 Rzeszów

Noclegi Głogów Małopolski

ul. Sienkiewicza 1
36-060 Głogów Małopolski

Noclegi Rudna Mała

ul. Rudna Mała 67 / Rogoznica
36-060 Głogów Małopolski

Kontakt

Zbigniew Pastuła

ul. Żywiczna 3
35-328 Rzeszów

e-mail: zbyszek.pastula@gmail.com

Tel. 501 678 845